Tel:
Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch
Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch

İşletim maliyetlerini azaltan ve kapatmadan kapatmaya kadar sistem güvenilirliğini artıran üstün mekanik salmastralar ~

Ana sayfa

Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch şirket Profili
Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch
Çin Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch şirket Profili
1 2

Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch

JIAXING BURGMANN, madencilik, endüstri, tarım, flanş, lastik halka, burç, sert alaşım ve Sic'te kullanılan pompa ve otoklav için mekanik salmastra üreten profesyonel bir üreticidir.Burgmann serisi contaların üretiminde uzmanlaştık.

 

Yüksek güvenilirliğe sahip 20 yılı aşkın üretim tecrübesine sahibiz.Ürünlerimiz JB / T412.1-1999 《Mekanik salmastra teknik koşulları》 standardına uygundur.müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için farklı mekanik salmastra tasarlıyoruz.

 

Her gün daha iyi bir gelecek yaratmaya kararlıyız.Yüksek kaliteli mekanik salmastra ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, insanların kendilerini iyi hissetmesini, iyi görünmesini ve mükemmel yaşamın tadını çıkarmasını sağlar.Hepimiz ilham alacağız: Her gün yapılan en küçük eylemlerden, dünyayı değiştirmek için toplayın.Yeni bir model oluşturmak, aynı anda 1 kez ölçeklendirmek ve olumsuz çevresel etkilerimizi azaltmak istiyoruz.

 

Markalarımızı insanların yaşamlarını iyileştirmek için alabileceğimize ve sosyal sorumluluklarımızı yerine getirebileceğimize inanıyoruz.Sürdürülebilir girişimde yer almak istiyoruz.İklim değişikliği gibi küresel zorlukların bizimle yakından ilişkili olduğunun farkındayız.Çevremizdeki gölgesini her zaman göz önünde bulundurmalıyız Temel felsefemizin derinliklerine kök salmış olan Ring, küresel vizyonumuza da yansımıştır.

 


 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : JG

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 10milion-15milion

Yıl kurulan : 1992

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

Jiaxing Burgmann Mekanik Salmastra Co., Ltd
 

Jiaxing Burgmann Mekanik Salmastralar 1992 yılında Zhejiang, Çin'de (Şanghay yakınlarında) kurulmuştur. JIAXING BURGMANN, her tür conta üzerinde onarım hizmeti veren mekanik salmastra şirketlerinden biridir.JIAXING BURGMANN daha sonra mühür tamirinden edindiği bilgi ve deneyimi kendi tescilli ürünlerini tasarlamak, tasarlamak ve üretmek için aldı.

 

Bugün JIAXING BURGMANN Mekanik Salmastra ürünleri, proses endüstrisindeki en zorlu uygulamaların bazılarında faaliyet göstermektedir.Büyük ve küçük müşteriler, JIAXING BURGMANN tarafından üretilen kaliteli ürünleri kullanıyor ve deneyimli kadromuz tarafından sağlanan mükemmel hizmet ve desteğe güveniyor.JIAXING BURGMANN için pompalar, karıştırıcılar, kompresörler, santrifüjler ve diğer dönen ekipman parçalarının sızdırmaz hale getirilmesi rutin bir işlemdir.

 

JIAXING BURGMANN, tek ve çift kartuşlu salmastralar, metal körüklü salmastralar, bölünmüş tek ve çift salmastraların yanı sıra özel tasarlanmış salmastralar dahil olmak üzere eksiksiz bir salmastra tasarımları yelpazesi sunar.Her biri geniş bir malzeme ve boyut yelpazesinde mevcuttur.

 

JIAXING BURGMANN, "hizmet”.Deneyimli ve yüksek eğitimli personel mevcuttur.Mühendislik, Satış ve Distribütör personeli, mekanik salmastraların tüm yönleriyle ilgili destek, sorun giderme ve eğitim verebilir.

 

Web sitemizi bilgilendirici ve yararlı bulacağınızı umuyoruz, lütfen herhangi bir sorunuz varsa veya size daha fazla yardımcı olabileceğimiz durumlarda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Çin Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch şirket Profili 0

Firma Servisi

Buna inanıyoruz " Başarının Sırrı Önce Kalitedir"

Kalite:

Ürünlerimiz için en iyi yaşam süresini sağlamak için Çin'deki farklı tedarikçilerden satın alınan en kaliteli hammaddeleri kullanıyoruz.Her çalışanın işini ilk seferde ve her seferinde doğru yapmasını sağlayan programlarla kalite iyileştirmelerini aktif olarak takip ediyoruz.Her bir ürünümüz müşterilerimize teslim edilmeden önce Basınç ve Sızıntı testine tabi tutulur.


Taahhüt:

Görevi tutarlı ve doğru bir şekilde yerine getirerek müşterilerimize hizmet vermeye, onların ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya kararlıyız.

Takım çalışması:

Ekip olarak birlikte çalışır, ortak ve bireysel hedeflere ulaşmak için birbirimizi teşvik eder ve destekleriz ve ayrıca bireysel farklılıklara saygı duyarız.

Verim:

Müşterilerimizin geri bildirimlerine dayanarak, diğer pahalı mekanik salmastra markasına eşit derecede iyi performans gösteren mekanik salmastraları özelleştirip üretebiliyoruz.

Ürün yelpazesi:

Tüm Santrifüj pompalar, Kompresörler, Karıştırıcılar, Reaktörler ve Karıştırıcılar vb. İçin son derece verimli mekanik salmastralı ürün yelpazesine sahibiz. Ayrıca John Crane gibi çeşitli tasarımlar için eksiksiz mekanik salmastralar ve yedeklerden oluşan Eşdeğer Ürün Yelpazesine sahibiz, EagleBurgmann, Grundfos vb. Bu arada müşterilerimiz için çalışma koşullarına göre mekanik salmastra tasarlayabiliriz.

 

Takımınızı Geliştirin:

Tesisinizde ilerlemek, ekipman sorunlarını çözmek ve mekanik salmastralar, santrifüj pompalar ve yataklarla daha verimli çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri edinin.Eğitimi ciddiye alıyoruz - birincil amaç, maliyetleri düşürmek, tesisinizin sürdürülebilirliğini iyileştirmek ve diğer acil iş konularına odaklanmanıza izin vermek için arızalar arasındaki ortalama süreyi iyileştirmektir.

 

Garanti:

 

Üretimin başlangıcından sevkiyatına kadar sıkı kalite kontrolü nedeniyle ürünlerimiz kusurlara ve işçiliğe karşı garantilidir.Müşterilerimize sızdırmaz çözümler sağlamada güvenilirlik ve yedekleme garantisi verebiliyoruz.


Hizmetler:

Müşteri sahasında bulunan ekipmanların gerekli fiziksel boyutunu alarak müşterilerimize hizmet vermekte, ayrıca kurulum ve çalıştırma deneme hizmeti vermekteyiz.Ayrıca, müşterilerin gereksinimlerini zamanında karşılamak için fabrikamızda imal edilen çeşitli müşteriler için mekanik salmastra ve yedek parçalar için envanter tutuyoruz.Ayrıca, herhangi bir üçüncü taraf mekanik salmastranın onarım ve bakım sözleşmelerini de üstleniyoruz.

 

Çin Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch şirket Profili 0

Şirket takım

JIAXING BURGMANN "Biz bir aileyiz”~

 

Bizim takım:

 

Nitelikli bir mekanik salmastra yelpazesi üretmemizde bizi destekleyen, son derece çalışkan ve yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekip oluşturduk.Bu sektördeki başarımızla tanınan ekibimiz, organizasyonumuzun bel kemiğidir.Tüm yetenekli profesyonellerimiz, kendi profillerinde geniş bir uzmanlığa sahiptir ve pazar hakkında derinlemesine bilgi sahibidir.Etkili iş gücümüz aşağıdaki profesyonellerden oluşur:

  • Mühendisler
  • Teknisyenler
  • Üretim yöneticileri
  • Kalite kontrolörleri
  • Ar-Ge Personeli
  • Müşteri hizmetleri yöneticileri

Müşterilerimizin gereksinimlerini anlayan profesyonellerimiz, onlara uygun şekilde özelleştirme çözümleri sunmak için yakın koordinasyon içinde çalışırlar;ve böylece en üst düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşır.Ayrıca, bu profesyoneller için değişen pazar gereksinimlerine ayak uydurmak için çeşitli eğitim seansları ve programlar yürütüyoruz.

 

Teknik servis:

 

JIAXING BURGMANN mühendislik ekibi, ihtiyaçlarınıza uygun mekanik sızdırmazlık çözümleri sağlayabilir.Herhangi bir uygulamayı mühürlemek için metalurji ve karbür malzemelerin herhangi bir kombinasyonunu kullanabiliriz Bir projeyi konseptten bitmiş bir ürüne taşıyabiliriz.Aşınmış contalarınıza tersine mühendislik yapalım.Mühür çalışma döngülerinizi artırmak için bilgimizi kullanın.

 

Kalite Kontrol :

 

Üstün kaliteli hammaddeden üretilen ürünlerimiz sürekli çalışma ve kusursuz performans sunar.

Kalitede herhangi bir kayıp yaşanmaması için tüm aşamalarda hammaddeler, parçalar ve komple montajlar en son cihaz kullanılarak incelenir.

Sıkı kalite kontrolünü onaylamak için, özelleştirilmiş mekanik salmastralarımız müşterilerimize gönderilmeden önce basınç ve sızıntı testlerinden geçer.

 

Taahhüt:

 

Müşterilerin ihtiyacını karşılamak için sıkı kalite kontrolü ve zamanında teslimat.

standartlaştırılmış tasarım ve kişiye özel çözüm.

ekonomik fiyatlandırma ve uygun maliyetli çözüm.

 

Çin Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch şirket Profili 0

Çin Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch şirket Profili 1

Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch
28 No. 28 Chengxi Yolu, Jiashan İlçesi, Jiaxing, Zhejiang, Çin 314100
Tel:86-0573-84133388
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Endüstriyel Mekanik Salmastralar Tedarikçi. © 2018 - 2023 industrial-mechanicalseals.com. All Rights Reserved.